KUP ONLINE

Aktualności

Coraz bliżej kolejnego Mistrzostwa Polski 2017

Z minimalną przewagą Oskar Pieprzak i jego team partner Piotr Kurek wygrali II rundę Przeprawowych Mistrzostw Polski 2017 na quadach, która została rozegrana w maju 2017 pod Jelenią Górą.

Na górskim poligonie o powierzchni ponad 300 hektarów siedemdziesiąt quadów walczyło o zwycięstwo. Teren bardzo wymagający, techniczny i budzący grozę – dookoła wielkie skały i góry. Rajd na bardzo wysokiem poziomie, o czym świadczą wyniki, gdzie każdy z etapów wygrywała inna ekipa.

– Rajd był bardzo trudny, konkurencja cisnęła bardzo mocno, tym większa satysfakcja z wygranej – mówi Oskar Pieprzak, zwycięzca obu tegorocznych edycji Mistrzostw Polski. – Po tym co koledzy pokazali i w Jeleniej Górze i na pierwszej rundzie w Bieszczadach wiem, że ostatnie starcie w Golubiu-Dobrzyniu to będzie ostra walka od samego początku, do końca i nikt nikomu nie odpuści. W Jeleniej Górze wygrałem tylko etap nocny, na prologu i w dzień konkurenci byli ode mnie lepsi, więc przygotowania przed październikowym finałem bedą bardzo solidne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top