KUP ONLINE

Szkolenia

Szkolenie - technika jazdy quadem początkujący - GRUPOWE

Jazda quadem przeprawowym to sposób myślenia, to umiejętność używania gazu, hamulca i poprawnej pozycji na quadzie. Kolejne elementy to przygotowanie quada i odpowiednie czytanie terenu, przez całą wyprawę, aż do momentu powrotu do garażu. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, dla wszystkich, którzy chcą poznać - w tym szkoleniu tylko 4 quady, jeden dzień szkolenia z Oskarem, drugi dzień z instruktorem od Oskara - dużo praktyki i jazdy w górach.

Szkolenia - technika jazdy quadem dla zaawansowanych - GRUPOWE

Szkolenie z Oskarem Pieprzakiem - jeden dzień w terenie. Jazda quadem dla zaawansowanych, tutaj każdy zrozumie jak należy prowadzić pojazd i kiedy quad się wywraca. Kolejne elementy tego szkolenie przekracza granice, to przygotowanie quada w wersji PRO i gotowość na każdą niespodziankę. Ten dodatek jest MUST HEVE dla każdego kto chce jeździć quadem na azymut.

Szkolenie - technika jazdy quadem - INDYWIDUALNE

Szkolenie podczas którego spędzicie 8 godzin z Oskarem 1:1, dowiecie się wszystkiego na temat taktyki jazdy quadem w terenie, quadów i filozofa quadowania Oskara Pieprzaka. Jazda quadem jest to przede wszystkim technika, przygotowanie i umiejętność czytania terenu. Szkolenie jest jednodniowe
- to 8 pełnych godzin jazdy samodzielnej pod okiem Oskara - szkolenie indywidualne da Ci komfort jazdy, swobodę praktykowania własnych umiejętności oraz 100% koncentracji Oskara na Twoich nawykach.

Szkolenie - przygotowanie do rajdów - INDYWIDUALNE

Rajdy - czyli trening dla planujących starty w rajdach, dla tych co chcą przejść uczestniczyć w rajdach w klasie Adventure lub Extreme. Podczas intensywnego szkolenia całą filozofię startu w rajdach, szczegóły techniczne, ustawienia quadach, przygotowanie siebie i quada do zawodów które pozwalają wygrywać największe imprezy w Polsce.

Szkolenie - dla służb mundurowych i ratunkowych

Organizujemy szkolenie specjalistyczne dla służb mundurowych i ratownictwa - szkolenie dla osób korzystających z quada w pracy. Praca to obowiązki, odpowiedzialność i odwaga, ale by być specjalistą od quadów w danej jednostce - trzeba się wyszkolić . Jeśli Wasza jednostka dysponuje nowoczesnym sprzętem, to bez tego szkolenia macie tylko sprzęt, ale nie macie kierowców.

Szkolenie - dla dzieci z rodzicami

Szkolenie dla dzieci w wieku 10-16 lat, nauka jazdy mały quadem dla dzieci i młodzieży możliwa przy zachowania super zasad bezpieczeństwa i asyście rodziców, by od najmłodszych lat poprawnie technicznie i świadomie nasze pociechy prowadziły quady. ATV Kids - czyli nauka jazdy quadem dla dzieci - jedyny w Polsce program opracowany przez Oskara Pieprzaka, który zadba o podstawową technikę jazdę quadem, bezpieczna i skuteczną na zawsze. Od najmłodszych lat zbuduje mentalność quadowca, który jest gotowy na wszystko. Podczas szkolenia każdy uczestnik musi być pod opieką rodzica i posiadać swój własny quad dla dzieci.

ATV CAMP - wiosna 2023

Organizujemy 3 dniowy ATV Camp. To impreza quadowa dla społeczności członków Next Level Ride i Oskara Pieprzaka, dla quadów, dla integracji, dla rodzin i przyjaciół. Spędzimy razem 3 dni dowiecie, będzie czas na trening z Oskarem, czas na rywalizacje z Oskarem, czas na pogadanie, na zabawę i wspólnie spędzone chwile. Skupimy się na skuteczności w terenie - praktycznych możliwościach quada, nowościach oraz elementach, które czynią jazdę quadami przyjemną, bezpieczna i skuteczną. ATV Camp to tylko 30-50 quadów, legalna - mega miejscówka w Polsce, 3 dni z Oskarem Pieprzakiem.

Pełna kurs online - nauka jazdy quadem - dla każdego

Jeśli z kolei brakuje Ci czasu lub możliwości by odbyć stacjonarne szkolenie w terenie, zapraszamy na pokład naszego kursu online! Szkoła Quada Oskara Pieprzaka to szkolenie w 100% ONLINE. Cała fachowa wiedza, wszystko o quadach od Mistrza Polski. To szkolenie to prawdziwy multitool - oglądasz i trenujesz tak, jak potrzebujesz. Szkolenie w formie 20 lekcji video, które nagrywane były także w terenie.

Scroll to top