KUP ONLINE

Szkolenia

żYJ BEZ OGRANICZEŃ

JAK MISTRZ ŚWIATA

Projekt PRZEPRAWA.pl to oferta VIP – dzisiaj Ty także możesz dołączyć do kolejnej edycji i stworzyć własną legendę!

Trzy dni spędzone w świecie, którego jeszcze nie znasz – tylko natura, góry, survival i przygoda!

To oferta dla tych, którzy mają własne quady, UTV lub skutery śnieżne i szukają nowych możliwości. A także dla tych, którzy po prostu chcą przeżyć przygodę – u nas wypożyczysz pojazd i niezbędne wyposażenie.

W kameralnym gronie (ok. 4 uczestników podczas każdej edycji) spędzamy łącznie ponad 12h w dzikim, górskim terenie. To nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim przygoda i survival, bo góry rządzą się swoimi prawami…

Cały wyjazd to także relaks dla ciała i duszy. W końcu to trzy dni spędzone w Tatrach i Gorcach – w otoczeniu przyrody i niesamowitych widoków.

Za dnia jeździsz po górach pod opieką doświadczonego w terenie Przewodnika, który zna tutejsze lasy, rzeki i pagórki jak własną kieszeń.

Wieczór to z kolei czas na integrację przy ognisku lub saunie. Nocujemy w prawdziwych, górskich chatach z dala od komercji

domki do wynajecia q gorcach
Oskar - F6F62B8A-23DB-4830-86AE-321EF16D1B23
Kamil J - received_1567489136770606-picsay

Szkolenie Jazdy Quadem - Poziom Podstawowy - Level 1

Jazda quadem przeprawowym to sposób myślenia, to umiejętność używania gazu, hamulca i poprawnej pozycji na quadzie. Kolejne elementy to przygotowanie quada i odpowiednie czytanie terenu, przez całą wyprawę, aż do momentu powrotu do garażu. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, dla wszystkich, którzy chcą poznać techniki jazdy na quadzie oraz zdobyć nową świadomość quadów.

Szkolenie Jazdy Quadem - Poziom Profesjonalny - Level 2

Poznaj kolejny poziom jazdy na quadach, po którym będziesz jeździł poza szlakami, poza trasami - nic Cię nie zatrzyma, tylko fantazja. Dowiedz się jak prowadzić quada, by być gotowym na każdą niespodziankę. Na szkoleniu udoskonalisz swoje umiejętności poprzez jazdę na azymut w trudnym górskim terenie i zbudujesz solidne fundamenty techniczne. Jako Pro Rider odkryjesz miejsca, gdzie Oskar trenuje do rajdów.

Szkolenie Jazdy na Quadzie 1:1 z Oskarem - Poziom Dowolny

Zadbaj o dobre nawyki, zyskaj nową świadomość i naucz się poprawnej techniki jazdy na quadzie i zyskaj pełną kontrolę nad swoim pojazdem w każdym terenie. Podczas szkolenia z Oskarem Pieprzakiem nauczysz się pokonywania podjazdów, zjazdów i trawersów, czyli podstawowych elementów do jazdy na quadzie w terenie. Nauczysz się wyznaczać granice, kiedy powinieneś powiedzieć sobie STOP, a kiedy jechać dalej.

szkolenie-dla-kobiet-atv-akademia

Szkolenie - technika jazdy quadem dla kobiet - LEVEL 1

Jako kobieta doskonale wiesz, że quad to wymagający ciężki i mocny pojazd. Dlatego zadbaj o swoje bezpieczeństwo i Twoich bliskich - bo quad to nie zabawka. Dzięki małej, kameralnej grupie innych początkujących kobiet skorzystasz w 100% ze szkolenia, otrzymasz wsparcie i zrozumienie grupy, a wszystko pod okiem Oskara Pieprzaka. Szkolenie odbywa się na profesjonalnym torze quadowym w Nowym Targu, na którym zdobędziesz umiejętności techniczne, by kolejnego dnia praktykować jazda już tylko w terenie.

Szkolenie Jazdy Quadem - Poziom Podstawowy - Level 1

Rajdy - czyli trening dla planujących starty w rajdach, dla tych co chcą przejść uczestniczyć w rajdach w klasie Adventure lub Extreme. Podczas intensywnego szkolenia całą filozofię startu w rajdach, szczegóły techniczne, ustawienia quadach, przygotowanie siebie i quada do zawodów które pozwalają wygrywać największe imprezy w Polsce.

Szkolenie Jazdy Quadem - Dzieci i Juniorzy - Level 1

Szkolenie dla dzieci w wieku 10-16 lat, nauka jazdy mały quadem dla dzieci i młodzieży możliwa przy zachowania super zasad bezpieczeństwa i asyście rodziców, by od najmłodszych lat poprawnie technicznie i świadomie nasze pociechy prowadziły quady. ATV Kids - czyli nauka jazdy quadem dla dzieci - jedyny w Polsce program opracowany przez Oskara Pieprzaka, który zadba o podstawową technikę jazdę quadem, bezpieczna i skuteczną na zawsze. Od najmłodszych lat zbuduje mentalność quadowca, który jest gotowy na wszystko. Podczas szkolenia każdy uczestnik musi być pod opieką rodzica i posiadać swój własny quad dla dzieci.

Szkolenie Jazdy Quadem - Służby Mundurowe - Level 1

Organizujemy szkolenie specjalistyczne dla służb mundurowych i ratownictwa - szkolenie dla osób korzystających z quada w pracy. Praca to obowiązki, odpowiedzialność i odwaga, ale by być specjalistą od quadów w danej jednostce - trzeba się wyszkolić. Jeśli Wasza jednostka dysponuje nowoczesnym sprzętem, to bez tego szkolenia macie tylko sprzęt, ale nie macie kierowców. Quady to wymagający pojazd, a w pracy wymagają przeszkolenia do wykonywania obowiązków! Bezpieczna jazda na quadzie to kluczowy elementem w codziennych zadaniach służbowych.

Kurs Online Jazdy Quadem - Poziom Podstawowy - Level 1

Jeśli z kolei brakuje Ci czasu lub możliwości by odbyć stacjonarne szkolenie w terenie, zapraszamy na pokład naszego kursu online! Szkoła Quada Oskara Pieprzaka to szkolenie w 100% ONLINE. Cała fachowa wiedza, wszystko o quadach od Mistrza Polski. To szkolenie to prawdziwy multitool - oglądasz i trenujesz tak, jak potrzebujesz. Szkolenie w formie 20 lekcji video, które nagrywane były także w terenie.

Przeprawy Quadowe 4x4 - Polska, Europa, Świat

Przygoda dla quadowców i amatorów turystów, którzy o quadach zawsze marzyli! Uwielbiasz quady, dobrą przygodę i off-road ? Dołącz do jednego z naszych wyjazdów! Spędź z nami kilka dni pełnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianej przygody w pięknym górskim terenie Podhala lub Bieszczad, Rumuni lub innych miejsc na świecie. Dołącz do naszych wyjazdów PRZEPRAWY 4x4! Możesz zabrać własnego quada lub wypożyczyć od nas i cieszyć się off-roadową przygodą! Wszystko pod opieką doświadczonych przewodników na znanych i lubianych trasach, gdzie od lat trenuje lub odpoczywa Oskar Pieprzak.

ATV CAMP - wiosna 2024

Organizujemy 4-dniowy ATV Camp. To impreza quadowa dla społeczności członków Next Level Ride i Oskara Pieprzaka, dla quadów, dla integracji, dla rodzin i przyjaciół. Spędzimy razem 4 dni, będzie czas na trening z Oskarem, czas na rywalizacje z Oskarem, czas na pogadanie, na zabawę i wspólnie spędzone chwile. Skupimy się na skuteczności w terenie — praktycznych możliwościach quada, nowościach oraz elementach, które czynią jazdę quadami przyjemną, bezpieczna i skuteczną. ATV Camp to tylko 30-50 quadów, legalna — mega miejscówka w Polsce, 4 dni z Oskarem Pieprzakiem.

ATV Akademia

ATV AKADEMIA by Oskar Pieprzak

ATV Akademia to szkoła jazdy quadem stworzona przez Oskara Pieprzaka - kilkukrotnego Mistrza Polski w Rajdach Przeprawowych i światowej klasy zawodnika, uczestnika najtrudniejszego rajdu quadowego Hunt The Wolf w Rumuńskich Karpatach - 7 miejsce. Szkoła oferuje kursy i szkolenia z techniki jazdy quadami przeprawowymi w terenie, naukę podstawowych i zaawansowanych umiejętności jazdy quadem - to wszystko podczas szkoleń w terenie dla początkujących i zaawansowanych oraz kursów online.

Scroll to top