KUP ONLINE

Przeprawy

Przeprawy Quadowe 4x4

Polska, Europa

Przygoda dla quadowców i amatorów turystów, którzy o quadach zawsze marzyli!

Uwielbiasz quady, dobrą przygodę i off-road ?
Dołącz do jednego z naszych wyjazdów!

Spędź z nami kilka dni pełnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianej przygody w pięknym górskim terenie Podhala lub Bieszczad, Rumuni lub innych miejsc na  świecie.

Możesz zabrać własnego quada lub wypożyczyć od nas i cieszyć się off-roadową przygodą! 

Wszystko pod opieką doświadczonych przewodników na znanych i lubianych trasach, gdzie od lat trenuje lub odpoczywa Oskar Pieprzak.

Projekt PRZEPRAWA.pl

To oferta VIP

Dzisiaj Ty także możesz dołączyć do jednej z naszych ofert i stworzyć własną legendę!

▶️ Spędzisz kilka dni w świecie natury, gór, survivalu! To nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim przygoda, bo góry rządzą się swoimi prawami…

▶️ Za dnia jeździsz po górach pod opieką doświadczonego w terenie Przewodnika, który zna tutejsze lasy, rzeki i pagórki jak własną kieszeń. Wieczorem odpoczywasz lub integrujesz się przy ognisku lub saunie. Noc spędzasz w prawdziwej, górskiej chacie z dala od komercji

▶️ W kameralnym gronie osób podzielających tę samą pasję spędzasz czas w dzikim, górskim terenie.

żYJ BEZ OGRANICZEŃ

JAK MISTRZ ŚWIATA

Projekt PRZEPRAWA.pl to oferta VIP – dzisiaj Ty także możesz dołączyć do kolejnej edycji i stworzyć własną legendę!

Trzy dni spędzone w świecie, którego jeszcze nie znasz – tylko natura, góry, survival i przygoda!

To oferta dla tych, którzy mają własne quady, UTV lub skutery śnieżne i szukają nowych możliwości. A także dla tych, którzy po prostu chcą przeżyć przygodę – u nas wypożyczysz pojazd i niezbędne wyposażenie.

W kameralnym gronie (ok. 4 uczestników podczas każdej edycji) spędzamy łącznie ponad 12h w dzikim, górskim terenie. To nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim przygoda i survival, bo góry rządzą się swoimi prawami…

Cały wyjazd to także relaks dla ciała i duszy. W końcu to trzy dni spędzone w Tatrach i Gorcach – w otoczeniu przyrody i niesamowitych widoków.

Za dnia jeździsz po górach pod opieką doświadczonego w terenie Przewodnika, który zna tutejsze lasy, rzeki i pagórki jak własną kieszeń.

Wieczór to z kolei czas na integrację przy ognisku lub saunie. Nocujemy w prawdziwych, górskich chatach z dala od komercji

domki do wynajecia q gorcach
Oskar - F6F62B8A-23DB-4830-86AE-321EF16D1B23
Kamil J - received_1567489136770606-picsay
quad-icon

WYBIERZ POJAZDY

Organizujemy PRZEPRAWY na Quadach i UTV a zimą na Skuterach Śnieżnych. Możesz zabrać swój pojazd lub wypożyczyć u nas!

organizacja-icon

ZAPROŚ EKIPĘ

Warto zabrać kogoś ze swojej ekipy, z którą jeździsz lub namówić też znajomego. Im więcej miejsc rezerwujecie, tym więcej oszczędzacie!

szkolenia-icon

ZAREZERWUJ ONLINE

Wystarczy 1 minuta. Zarezerwuj wygodnie i bezpiecznie ONLINE. Od razu otrzymasz potwierdzenie na maila.

Przeprawy Quadowe
PODHALE

Spędź z nami kilka dni pełnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianej przygody w pięknym górskim terenie Podhala. Możesz zabrać własnego quada lub wypożyczyć od nas i cieszyć się off-roadową przygodą!

Przeprawy Quadowe
BIESZCZADY

Spędź z nami kilka dni pełnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianej przygody w pięknym górskim terenie Bieszczad Możesz zabrać własnego quada lub wypożyczyć od nas i cieszyć się off-roadową przygodą!

RUMUNIA

Przeprawy Quadowe - RUMUNIA

Spędź z nami kilka dni pełnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianej przygody w pięknym górskim terenie Rumunii Możesz zabrać własnego quada lub wypożyczyć od nas i cieszyć się off-roadową przygodą! Wszystko pod opieką doświadczonych przewodników na znanych i lubianych trasach, gdzie od lat trenuje lub odpoczywa Oskar Pieprzak.

ZAREZERWUJ TERAZ

100% przygoda DLA CIEBIE

MY ZAJMUJEMY SIĘ CAŁĄ RESZTĄ

Każdy uczestnik przeprawy ma zagwarantowany transport bagaży, opiekę i serwis mechanika. A w przypadku awarii – pomoc w zorganizowaniu części zapasowych lub zastępczego pojazdu, by nie stracić ani chwili z wyjazdu!

Kamil J - 20201114_105743-picsay
Scroll to top