KUP ONLINE

Szkolenie ATV III stopnia

przygotowanie udziału w rajdach

Szkolenie I stopnia

Szkolenie III stopnia – to trening zawodniczy by dla planujących starty w rajdach, dla tych co chcą przejść z klasy Adventure do klasy Extreme. Podczas intensywnego szkolenia poznasz detale, szczegóły i nowinki techniczne, które pozwalają wygrywać największe imprezy w Polsce. Szkolenie przeznaczone dla riderów, gotowych na jazdę w każdych warunkach terenowych. Dowiecie się jak wykorzystywać energie swojego ciała oraz energie swojego quada do przetrwania w warunkach rajdowych kilkanaście godzin jazdy non stop. Wyeliminujemy wszystkie złe nawyki i przyzwyczajenia, poprawimy osprzęt na quadzie i wyposażenie quada.

Program szkolenia to zdobycie perfekcyjnej techniki jazdy quadem, czytanie terenu oraz cała logistyka – doświadczenie Oskara Pieprzaka w rajdach przeprawowych, które dostępne jest tylko na tym szkoleniu. To gotowy materiał by wprowadzić go natychmiast w życie i walczyć o najwyższe punkty w rajdach.

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (4)

Elementy i program szkolenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (21)

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Sprawdź cenę i kup

Sprawdź dostępne terminy

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność:

Scroll to top