KUP ONLINE

Szkolenie personalne 1 na 1

Nie ryzykuj życiem

przejmij pełną kontrolę nad swoim quadem.

Przyjeżdżasz do nas z pewnymi nawykami…  Dotkniemy ich, przeanalizujemy i jak będzie potrzeba to zbudujemy nowe.

Szkolenie Jazdy na Quadzie 1:1 z Oskarem – Poziom Dowolny podczas którego:
– zadbamy o dobre nawyki, wprowadzimy nową świadomość i technikę jazdy na quadzie, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolą nad swoim pojazdem w każdym terenie;
– nauczysz się podjazdów, zjazdów i trawersów – to podstawowe elementy do jazdy na quadzie w terenie;
– nauczysz się wyznaczyć granice kiedy powiedzieć stop, a kiedy jechać dalej; 

Jako dobry rider musisz wiedzieć, że quad to pojazd doskonały, który sam się nie wywraca, trzeba go wywrócić starając się o to bardzo.
– zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich, bo quad to nie zabawka;
– dzięki szkoleniu indywidualnemu z Oskarem skorzystasz w 100% ze szkolenia, otrzymasz wsparcie w budowaniu nowych nawyków skupienie tylko na twoich błędach i budowaniu nowych nawyków;
– szkolenie odbywa się na profesjonalnym torze quadowym w Nowym Targu – tam zdobędziesz umiejętności techniczne, by następnie praktykować to już w terenie;

Dołącz do nas już dziś i zacznij jeździć swoim quadem na 100% jego możliwości – w szkoleniu indywidualnym może wziąć udział ekipa przyjaciół, para, rodzina.

technika jazdy quadem

Szkolenie dostosowane do uczestnika

Szkolenie personalne to jazda 1 na 1, czyli indywidualnie z Oskarem Pieprzakiem – jeden dzień w dowolnym terminie od poniedziałku do piątku. Jazda quadem przeprawowym to umiejętność używania gazu, hamulca i poprawnej pozycji na quadzie. Kolejne elementy to przygotowanie quada i odpowiednie czytanie terenu, przez całą wyprawę, aż do momentu powrotu do garażu. Szkolenie I stopnia przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdę o quadach, czyli technikę która doprowadziła Oskara Pieprzaka do tytułu Mistrza Polski.

To intensywny trening, na którym nauczycie się swobodnej i bezpiecznej jazdy quadem po każdym terenie. W quadach nie ma czarów, sił nadzwyczajnych, o wszystkim decyduje rider, który korzystając z odpowiednich technik jedzie tam gdzie ma ochotę lub potrzebę z pełną kontrolą nad wszystkim. Pokora na qaudach jest fundamentem, tego tez uczymy.

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (4)

ZAREZERWUJ TERAZ

Ostatnie wolne terminy w tym sezonie

Elementy i program szkolenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (21)

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Scroll to top