KUP ONLINE

Szkolenie dla służby mundurowych i ratunkowych

technika jazdy quadem

Szkolenie dostosowane do uczestników

Szkolenie dla służb mundurowych i ratownictwa to specjalistyczne szkolenie dla osób korzystających z quada w pracy. Praca to obowiązki, odpowiedzialność i odwaga, ale także możliwość bycia specjalistą od quadów w danej jednostce. Jeśli Wasza jednostka dysponuje nowoczesnym sprzętem, to powinien on być prowadzony przez wysoko wyszkolonych kierowców quadów. Jazda quadem to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień quada oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać setki wzniesień, tysiące przeszkód i kilometry terenu. Szkolenia jazdy quadem dla służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, ratowników TOPR, GOPR, WOPR, wojska oraz jednostek specjalnych i taktycznych. Szkolenia prowadzone osobiście przez Oskara Pieprzaka, najlepszego obecnie w Polsce kierowcę quadów przeprawowych, Mistrza Polski, zdobywcę Pucharu Polski. Szkolenia organizowane są w górach bazie w Zakopanem, każde zakończone egzaminem. Po intensywnym szkoleniu będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie, w każdych warunkach, na każdy quadzie. Dostaniecie wiedzę do swobodnej i bezpiecznej jazdy quadem, tak potrzebną do solidnego wykonywania pracy na quadzie.

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (4)

Elementy i program szkolenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (21)

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Scroll to top