KUP ONLINE

Szkolenie - jak jeździć quadem ?

Quady to wymagający pojazd!

Błąd może kosztować dużo, czasami wszystko !

Nie ryzykuj swoim zdrowiem, życiem i sprzętem. Zadbaj o kontrolę nad quadem i naucz się jeździć quadem jak Mistrz

Szkolenie Jazdy Quadem – Poziom Podstawowy – Level 1

– poznasz technikę jazdy na quadzie, dzięki czemu będziesz mieć pełną kontrolą nad swoim pojazdem;
– nauczysz się podjazdów, zjazdów i trawersów – to podstawowe elementy do jazdy na quadzie w terenie;
– nowa świadomość quadów, pomoże wyznaczyć Ci granice kiedy powiedzieć stop, a kiedy jechać dalej;

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (83)

Jako początkujący musisz wiedzieć, że quad to pojazd doskonały

który sam się nie wywraca, trzeba go wywrócić!

– Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich – quad to nie zabawka.
– Dzięki małej, kameralnej grupie początkujących osób skorzystasz w 100% ze szkolenia, otrzymasz też wsparcie i zrozumienie od uczestników.
– Szkolenie odbywa się na profesjonalnym torze quadowym w Nowym Targu – tam zdobędziesz umiejętności techniczne, by kolejnego dnia praktykować to już w terenie.

Dołącz do nas już dziś, zacznij jeździć swoim quadem na 100% jego możliwości!

ZAREZERWUJ TERAZ

Ostatnie wolne terminy w tym sezonie

Elementy i program szkolenia

technika jazdy quadem

Szkolenie GRUPOWE - początkujący

Jazda quadem przeprawowym to umiejętność używania gazu, hamulca i poprawnej pozycji na quadzie. Kolejne elementy to przygotowanie quada i odpowiednie czytanie terenu, przez cały czas jazdy quadem, aż do momentu powrotu do garażu. 

Szkolenie dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdę o quadach, czyli poprawną technikę, pozycję i metody jazdy quadem w terenie. Technikę, która doprowadziła Oskara Pieprzaka do Mistrzostwa Polski. To intensywny trening, na którym nauczysz się swobodnej i bezpiecznej jazdy quadem w każdym terenie. 

W quadach nie ma czarów, sił nadzwyczajnych, o wszystkim decyduje rider, który korzystając z odpowiednich metod i pozycji, wówczas jedzie tam gdzie ma ochotę lub potrzebę z pełną kontrolą nad wszystkim. Pokora na qaudach jest fundamentem, tego tez uczymy. Pierwszy dzień cały czas z pod okiem Oskara, drugi dzień praktyka i jazda w terenie z instruktorem .

Cena zawiera

Cena nie zawiera

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (21)

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Scroll to top