KUP ONLINE

Szkolenie - I stopień ATV

technika jazdy quadem

Szkolenie I stopnia

Jazda quadem przeprawowym to umiejętność używania gazu, hamulca i poprawnej pozycji na quadzie. Kolejne elementy to przygotowanie quada i odpowiednie czytanie terenu, przez całą wyprawę, aż do momentu powrotu do garażu. Szkolenie I stopnia przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdę o quadach, czyli technikę która doprowadziła Oskara Pieprzaka do tytułu Mistrza Polski. To intensywny trening, na którym nauczycie się swobodnej i bezpiecznej jazdy quadem po każdym terenie. W quadach nie ma czarów, sił nadzwyczajnych, o wszystkim decyduje rider, który korzystając z odpowiednich technik jedzie tam gdzie ma ochotę lub potrzebę z pełną kontrolą nad wszystkim. Pokora na qaudach jest fundamentem, tego tez uczymy.

szkolenie-1-stopnia-technika-jazdy-quadem

Elementy i program szkolenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

coraz-blizej-kolejnego-mistrzostwa-polski-2017

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Tylko 4 osoby na szkoleniu

Jedyne 6 szkoleń w roku

jeśli poważnie myślisz o quadach

Zarezerwuj miejsce

Sprawdź dostępne szkolenia

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność:

Scroll to top