KUP ONLINE

Tor szkoleniowy Quady

 CENTRUM szkoleniowe

OSKARA PIEPRZAKA

Tor szkoleniowy na quady  – zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Oskara Pieprzaka. To jedyne miejsce stworzone przez Oskara Pietrzaka – wielokornego Mistrza Polski na quadach, które zlokalizowane jest na Podhalu, gdzie w pełni legalnie na kilku hektarach możesz cieszyć się jazdą quadem lub motorem i doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych fachowców w Polsce.

TOR SZKOLENIOWY QUADY – ATV

Wymagający teren zaprojektowany został przez Oskara Pieprzaka, do którego quadowcy z całej Polski przyjeżdżają by podnosić swoje umiejętności. To właśnie tutaj, na torze quadowym, pod okiem fachowców, w bezpiecznych warunkach będziesz mógł opanować nowe umiejętności – techniki jazdy quadem – metody i sposób, by następnie sprawdzić się w naturalnym terenie w swojej okolicy. Zjazdy, podjazdy, trawersy, przeszkody – wszystko, co niezbędne w jednym miejscu. Szkolenia quadowi na Podhalu.

TOR ENDURO – SUPER ENDURO
Nasz tor został zaprojektowany tak, by swoje miejsce mieli tutaj także motocykliści na motocyklach enduro. Mogę na technicznych przeszkodach trenować wszelkie elementy jazdy motocyklem enduro i cross. Zjazdy, podjazdy i przeszkody, a wszystko pod okiem najlepszych fachowców od enduro i doświadczonych szkoleniowców w Polsce. Szkolenia enduro na Podhalu.

Tor szkoleniowy znajduje się w Nowym Targu to doskonała lokalizacja, gdzie wizytę na torze możesz połączyć z wypoczynkiem swoim i swojej rodziny. Dookoła największa w Polsce baza hotelowa i atrakcji turystycznych – Tatry, Gorce i Pieniny.

 

DSC02372 (2)
quad-icon

WYPOŻYCZALNIA

Jeśli nie posiadasz własnego quada lub dopiero planujesz jego zakupu, możesz wygodnie wypożyczyć go w różnych mocach i modelach.

organizacja-icon

SPOŁECZNOŚĆ

Na naszym torze gościmy także większe ekipy quadowców i organizujemy cyklicznie imprezy, gdzie możesz poznać więcej osób ze środowiska quadów.

szkolenia-icon

CENTRUM SZKOLENIOWE

Chcesz przyjechać na tor i odbyć szkolenie z Oskarem Pieprzakiem? Zapraszamy do rezerwacji poziomu i terminu odpowiedniego dla siebie.

Scroll to top