KUP ONLINE

O NAS

styl i technika jazdy quadem

Szkoła quadów - nauka jazdy quadem 4x4

ATV Akademia to szkoła jazdy quadem, założona przez Oskara Pieprzaka, wielokrotnego zwycięzcę rajdów przeprawowych na quadach, zdobywcę Pucharu Polski w 2013 roku oraz Mistrzostwa Polski w 2015 roku. Jest to szkoła jazdy quadem przeprawowym 4×4 dla początkujących jak i zaawansowanych quadowców, którzy pragną się doskonalić i podnosić swoje umiejętności. Podczas szkoleń Oskar uczy poprawnej techniki jazdy quadem po górach, wodzie i błocie. Jazda quadem to przede wszystkim technika i umiejętność zachowania się w każdych warunkach terenowych. Pokonywanie podjazdów, trawersów oraz mocnych zjazdów to elementy każdego szkolenia.

Jeśli jazda quadem 4×4 sprawia Ci trudność, budzi obawy przyjedz na szkolenie by zminimalizować ryzyko prawie do zera. Pod okiem jednego z najlepszych quadowców przeprawowych w Polsce, zobaczysz jak prostym i nieskomplikowanym pojazdem są quady, nabierzesz pewność siebie i zaufania do quada. W każdych warunkach terenowych dasz sobie radę, będziesz miał bardzo precyzyjną wiedzę jak jeździć quadem.

ATV Akademia to szkoła jazdy quadem, otwierająca dla wszystkich drogę do wiedzy i doświadczenia jakie zdobywaliśmy na quadach przez wiele lat. Tutaj budujemy świadomości czym są quady, jakie mają możliwości i gdzie jest granica ich możliwości.

Prowadzimy szkolenia jazdy quadem dedykowane dla służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska oraz jednostek taktycznych. Każde szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu. Wszystkie szkolenia prowadzi Oskar Pieprzak.

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (106)
atv akademia szkolenia quady szkoła quada (90)
atv akademia szkolenia quady szkoła quada (51)
quad-icon

DOŚWIADCZENIE w RAJDACH

Setki imprez na quadach przeprawowych 4×4, tysiące kilometrów przejechanych w rajdach, 11 lat doświadczenia, większość imprez na podium oraz dwa Tytuły Mistrza Polski.

szkolenia-icon

DOŚWIADCZENIE w SZKOLENIACH

Profesjonalnie podchodzimy do każdego szkolenia, terenu oraz oczekiwań uczestników. Gwarantujemy najwyższy i bardzo skuteczny poziom szkolenia.

organizacja-icon

DOŚWIADCZENIE w ORGANIZACJI

Na co dzień nasza firma organizuje eventy, wyprawy na quadach i skuterach śnieżnych, obsługujemy największe firmy w Polsce, zawsze stawiając na jakość i oczekiwania klienta. Tak, dokładnie tak organizujemy szkolenia ATV.

Scroll to top