KUP ONLINE

#tvn

Oskar Pieprzak – EKSPERT MEDIALNY

Oskar Pieprzak ekspertem medialnym dla najpopularniejszych mediów w Polsce.  

Z wiedzy i doświadczenia Oskara Pieprzaka  od lat korzystają największe stacje telewizyjne i rozgłośnie radiowe w Polsce tj.: Polsat, TVN, Radio Eska i RMF FM, a także media lokalne – Podhale24.pl czy nowytarg24.tv

Twórca ATV — Akademii,  wielokrotny mistrzem Polski w rajdach quadami przeprawowymi chętnie dzieli się swoją wiedzą z dziennikarzami a za ich pośrednictwem z widzami i słuchaczami mówiąc o bezpieczeństwie i  rozwoju umiejętności.

Jeśli dążysz do doskonałości to ucz się od najlepszych !   – to dewiza Oskara Pieprzaka.

Oskar Pieprzak – Ekspert medialny

Kim jest ekspert medialny? Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i wskazówki dziennikarze korzystają z opinii ekspertów w dziedzinie, o której przygotowują materiał. Bezsprzecznie, ekspert medialny z zakresu quadów  musi posiadać wiedzę na temat tych pojazdów i być w stanie przekazać ją innym w sposób zrozumiały i interesujący. To przede wszystkim osoba, która prowadząc bloga lub kanał na YouTube, chętnie się dzieli  swoimi doświadczeniami i radami  z innymi.  Taka osoba, zapraszana do programów telewizyjnych lub radiowych opowiadając o swojej pasji uczy innych.

-Sport nauczył mnie być tu i teraz. Wygrywać, przegrywać, ale przede wszystkim patrzeć przed siebie, a przeciwnikowi prosto w oczy. Walczyć do ostatniej sekundy i do ostatniego kilometra — podkreśla Oskar Pieprzak.

Oskar Pieprzak - ekspert medialny 

Wywiad dla Polsatu

Sukcesy w różnych dyscyplinach sportu pomogły Oskarowi w niezachwianym dążeniu do kolejnych celów, kroków i zwycięstw.

Oskar Pieprzak — ekspert medialny

„Emocje w sporcie są wielkie, ale uczą opanowania i spokojnej głowy w każdej sytuacji. Pokora sportowa potrafi ukarać zawsze gdy chcesz więcej niż potrzebujesz, więc bywało, że pomimo zespołowej wygranej, osobiście ponosiłem porażkę i wracałem do domu ze łzami w oczach. Sport drużynowy nauczył mnie współpracy, zrozumienia i akceptowania innych w dążeniu do celu. Sport indywidualny nauczył mnie działać, podejmować samodzielne decyzje, oraz odpowiedzialności za każdą minutę mojego życia. Dzięki temu wygrywałem najtrudniejsze zawody quadowe w Polsce. Sport to gotowość na każdą sytuację, także na taką, że teoretycznie obiektywny sędzia jest przeciwko zawodnikowi, ale jedynym na to sposobem jest wymagać od siebie więcej”.

 

 

Scroll to top