KUP ONLINE

Sprzedajesz quady?

Wyróżnij się na tle konkurencji!

ZAOFERUJ SWOIM KLIENTOM WIĘCEJ NIŻ INNI SPRZEDAWCY QUADÓW ​

▶️ Zaopiekuj się swoim klientem oferując mu profesjonalne szkolenie prowadzone przez Mistrza Polski
▶️ Daj klientowi dodatkową korzyść, a przez to zwiększ Twoją szansę na wzrost sprzedaży i lojalności klientów
▶️ Zyskaj przewagę konkurencyjną

Zaoferuj więcej niż tylko quada!

ATV Akademia

To szkoła jazdy quadem, otwierająca dla wszystkich drogę do wiedzy i doświadczenia, jakie zdobywaliśmy na quadach przez wiele lat.

Tutaj budujemy świadomości czym są quady, jakie mają możliwości i gdzie jest granica ich możliwości.

Jako szkoła jazdy quadem, chcemy nawiązać z Tobą współpracę, abyś mógł zaoferować klientom nie tylko pojazd, ale także kompleksową usługę, która wykracza poza samą sprzedaż.

Dołączając do współpracy z nami, zyskasz przewagę konkurencyjną, oferując klientom nie tylko quad, ale także możliwość udziału w profesjonalnym szkoleniu jazdy. To nie tylko dodatkowa korzyść dla klienta, ale także szansa na zwiększenie sprzedaży i lojalności klientów.

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

i zyskaj przewagę nad konkurencją

Poznaj historię sukcesu eksperta w jeździe na quadzie

Jestem riderem od wielu lat związanym z quadami, skupionym na znalezieniu swojej strefy komfortu, która pozwoliła mi osiągać znakomite wyniki takie jak wielokrotne Mistrzostwo Polski, czy 7 miejsce podczas najtrudniejszego rajdu przeprawowego na świecie w 2019 roku  – Hunt The Wolf

Moja wiedza o quadach przeprawowych jest jedną z największych w Polsce i Europie. Jestem trenerem, instruktor i twórca autorskiego programu szkoleń dla poczatkujących i zaawansowanych kierowców a także przygotowujących się do startu w rajdach.   

Oskar Pieprzak

Scroll to top