KUP ONLINE

Szkolenie indywidualne

taktyka jazdy quadem

Szkolenie INDYWIDUALNE

Szkolenie dla osób, które pod okiem Oskara Pieprzaka chcą opanować perfekcyjnie technikę jazdy quadem przeprawowym. Podczas szkolenia dowiecie się wszystkiego na temat taktyki jazdy quadem w terenie z elementami nawigowania. Jazda quadem jest to przede wszystkim technika, przygotowanie i umiejętność czytania terenu, od pierwszego aż do ostatniego metra. Szkolenie indywidualne to zajęcia z wieloma elementami taktyki, techniki i umiejętności posługiwania quadem. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej jazdy w terenie.

Poznacie wszystkie zasady skutecznej jazdy quadem. Dowiecie się jak optymalizować czas, jak wykorzystywać swojego quada do rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiliście. Podczas tego szkolenia skorygujemy wszystkie błędy w konfiguracji quada, usuniemy zbędne kilogramy. Program szkolenia ułożony tak, aby każdy uczestnik po jego zakończeniu był gotowy do samodzielnej jazdy w bardzo trudnym terenie. To szkolenie przygotowane dla osób, których poziom jazdy osiągnął granice swobody i Oskar Pieprzak wskaże dalsze kroki jak jechać, dalej, dłużej i wyżej.

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (4)

Elementy i program szkolenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

atv akademia szkolenia quady szkoła quada (21)

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Sprawdź cenę i kup

Sprawdź dostępne terminy

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność:

Scroll to top