KUP ONLINE

Szkolenie ATV Kids

Dziecko na quadzie❓ Tak❗

Ale... cała odpowiedzialność jest na Tobie kochany rodzicu!

Jeśli quady to Twoja pasja, a dziecko chce wraz z Tobą tę pasję dzielić, to zadbaj o siebie, dziecko i Waszą piękną przyszłość! Na ciężkim quadzie naprawdę niewiele potrzeba być marzenia przerodziły się w dramat.

 

 

Nasze szkolenie dla dzieci to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku solidne fundamenty techniczne i odpowiednie nawyki, które posłużą mu przez całe życie nie tylko na quadzie, ale ogólnie w terenie. 

Twoje dziecko:

✅ pozna podstawową technikę jazdy na quadzie, zasady gry, prawidłowe nawyki;

✅ pozyska umiejętności, dzięki którym będzie miało kontrolę nad quadzikiem

✅ doświadczy małych podjazdów, dużych trawersów i solidnych zjazdów  – to te ważne podstawowe elementy do jazdy na quadzie w terenie; 

✅ doświadczy jazdy na profesjonalnym torze

 

Szkolenie ATV Kids​

Szkolenie dla dzieci

Szkolenie dla dzieci w wieku 7-14 lat, cykl szkoleń organizowanych dla dzieci by juz od najmłodszych lat poprawnie technicznie i świadomie prowadziły quady. nauka jazdy quadem dla dzieci – jedyny w Polsce program opracowany przez Oskara Pieprzaka, który wytrenuje podstawową technikę jazdę quadem, bezpieczna i zawsze skuteczną. Szkolenia będą się odbywały w całej Polsce. A terminy podawana na bieżąco. Na szkoleniach każdy uczestnik musi byc pod opieką rodzica i posiadać swój własny quad dla dzieci.

nauka-jazdy-dzieci-na-quadach-atv-akademia-atv-kids-04

ZAREZERWUJ TERAZ

Ostatnie wolne terminy w tym sezonie

Dlaczego warto?

Nasze szkolenie dla dzieci to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku solidne fundamenty techniczne i odpowiednie nawyki, które posłużą mu przez całe życie nie tylko na quadzie, ale ogólnie w terenie. Tato i Mamo wszystko w Twoich 

Lokalizacja: Nowy Targ i okolice

Cena szkolenia zawiera

Cena nie zawiera

Opcje dodatkowe

nauka-jazdy-dzieci-na-quadach-atv-akademia-atv-kids-05

Co mówią o nas klienci

Jeżdżę quadem już kilka lat, przejechałem tysiące kilometrów, ale dopiero w ATV akademii dowiedziałem się do czego te maszyny są zdolne oraz ile frajdy i adrenaliny mogą dostarczyć!! Oskar to prawdziwy zawodowiec jako rider i szkoleniowiec. Nauczył mnie jak przełamać własne lęki i bariery. Pokonywaliśmy przeszkody i trasy o których wcześniej nawet bym nie pomyślał,że można pokonać.
Te szkolenia powinny być OBOWIĄZKOWE dla wszystkich właścicieli quadów.
W pazdzierniku jestem na kolejnym szkoleniu:) Do zobaczenia Panowie !!

Grzegorz Fujarski

Rewelacja! Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim,zarówno tym którzy zaczynają przygodę z quadem jak i tym, którzy myślą, że pokonali już nie jeden trawers. Świetna atmosfera, mnóstwo informacji a przede wszystkim praktyka, Oskar swoim profesjonalizmem wzbudza podziw i chęć pokonania wszystkich przeszkód! Można złapać bakcyla!!! Polecam bardzo!!!!

Marcin Świderek

Przyjechałem na szkolenie jako kompletny nowicjusz z myślą że polatamy po łąkach. . . przeliczylem się na szczęście! Długie ostre podjazdy, zjazdy, trawersy, potoki, błota, pionowe ściany ! Dziś to nie są przeszkody. Przekonaj się sam. Jak jeździsz bez takiego szkolenia na quadzie , TO NIE JEŹDZISZ!!! Ty tylko dodajesz gaz. Cena wydawała mi się wygórowana, dziś uważam że taki plecak doświadczeń mógłby zdecydowanie kosztować więcej

Michał Nowakowski

ROBIMY TO CO KOCHAMY

Nuczymy Cię pokonywać największe trudności w terenie i sprawimy,
że będziesz miał z tego radość!

Scroll to top